Automobilklub Silesia

Członek Rzeczywisty Polskiego Związku Motorowego

Telefon Kontaktowy

792 914 826

Motorsport.com - All - Historie

 • Renault zdyskwalifikowane
  Po rundzie na Suzuce Racing Point złożyło 12-stronicową dokumentację, opisując swój protest przeciwko francuskiemu rywalowi. Uznali, że Renault posiada „system automatycznie sterujący balansem hamulców na podstawie pokonanego dystansu okrążenia”.
  FIA wzięła do zbadania jednostki sterujące i kierownice z samochodów Nico Hulkenberga i Daniela Ricciardo.
  Po przesłuchaniu ...Czytaj dalej
 • ROKiT rozszerza współpracę z Williamsem
  ROKiT Drinks to producent napojów energetycznych oraz alkoholowych. Firma posiada w swojej ofercie kilka marek z takimi produktami.  
  Podczas wyścigów w krajach, w który jest zabroniona promocja wyrobów alkoholowych Williams będzie reklamował ROKiT Smart Cities, projekt zajmujący się udostępnianiem sieci WiFi.
  Logotypy sponsora znajdą się na samochodach FW43, a także na ...Czytaj dalej
 • Pech wsiada do Polo R5
  Fiesta, którą 42-latek przez trzy sezony jeździł w Mistrzostwach Czech, została wystawiona na sprzedaż. Pech rozgląda się za nowym autem pod kątem przyszłego sezonu.
  Podczas Global Assistance Setkání mistrů Pech wypróbuje Volkswagena Polo R5 należącego do Racing21. Bazująca w Tehovcu na wschód od Pragi stajnia, odebrała niedawno swój drugi egzemplarz niemieckiej ...Czytaj dalej
 • Trudna sytuacja Rossiego
  Włoch wiązał duże nadzieje z minionym Grand Prix Japonii, ale podczas wyścigu popełnił błąd, zaliczył wywrotkę i nie było mowy o dotarciu do mety. Do zdarzenia doszło podczas walki o dziesiąte miejsce.
  Czasu na odpoczynek nie miał zbyt wiele. Już w ten weekend odbędzie się Grand Prix Australii. Rywalizacja rozegra się na Phillip Island, torze który pasuje zawodnikowi ...Czytaj dalej
 • Vincze powalczy w domowej rundzie ERC
  Vincze, którego pilotuje Igor Bacigal korzysta ze Skody Fabii R5. W tym roku wygrał cztery rundy mistrzostw Węgier i był trzeci w Mecsek Rallye. Po przebiciu opony i uszkodzeniu auta nie zdołał dotrzeć do mety Veszprem Rallye.
  - Rozmawiałem z moimi kolegami i wielu z nich uważało, że nie mamy szans w starciu z najlepszymi kierowcami. Uważam jednak, że musimy spróbować powalczyć ...Czytaj dalej
 • Coronel: Wschodnia pętla Suzuki zagwarantuje widowisko
  Wschodnia wersja japońskiego obiektu mierzy jedynie 2243 metry, a Holender dobrze zna ten obiekt ze startów w mistrzostwach świata aut turystycznych.
  - Wygrywałem na wschodniej pętli w 2011 i 2013 roku, więc mam dobre wspomnienia z tego obiektu. To świetny tor, by stworzyć widowisko i zapewni nam niesamowitą walkę. Jego układ gwarantuje dobrą zabawę kibicom - mówił Coronel.
  - ...Czytaj dalej