Automobilklub Silesia

Członek Rzeczywisty Polskiego Związku Motorowego

Telefon Kontaktowy

792 914 826

Motorsport.com - All - Historie

 • Ducati wkracza w drugą połowę sezonu
  W Jerez lider włoskiej ekipy, Alvaro Bautista odniósł dwa zwycięstwa. W drugim wyścigu głównym [Race 2] Hiszpan zaliczył jednak kraksę, a zwycięstwo powędrowało w ręce Michaela van der Marka. Drugi jeździec Ducati, Chaz Davies przez cały weekend zmagał się z problemami i również upadł podczas niedzielnych zmagań.
  Bautista, który po przyjściu z kategorii MotoGP zdominował ...Czytaj dalej
 • Kierowcy „jedynki” rozczarowani samochodem
  Biorąc pod uwagę dominację Toyoty, Rebellionowi pozostało walczyć z pozostałymi prywatnymi zespołami o bycie „najlepszym spośród reszty”. Początkowo lepszym z dwóch wystawianych aut, było to oznaczone numerem 3. „Jedynka” słabo rozpoczęła wyścig i spadła w dół stawki.
  Przygoda Bruno Senny w zakręcie Esses, wymiana opony i amortyzatora kosztowały sporo czasu, jednak ...Czytaj dalej
 • Vandoorne: Pokazałem na co mnie stać
  Belg wraz z rosyjskim zespołem zajął w legendarnym wyścigu trzecie miejsce, tracąc do zwycięskiej Toyoty sześć okrążeń.
  Vandoorne, który dzielił samochód oznaczony numerem 11 z Witalijem Pietrowem i Michaiłem Aloszynem był zadowolony ze swojego występu.
  - To było moje pierwsze doświadczenie [z Le Mans] i było fantastycznie. Chciałbym podziękować Borisowi [Rotenbergowi ...Czytaj dalej
 • Lorenzo Zanetti zastąpi Laverty’ego
  Laverty złamał oba nadgarstki w dramatycznie wyglądającym wypadku podczas treningu przed wyścigiem na Imoli.
  Irlandczyk miał nadzieję, że wróci do ścigania już podczas najbliższego weekendu, jednak ponownie będzie musiał śledzić zmagania spoza toru. Celem jest udział w domowej rundzie na torze Donington Park, która odbędzie się w pierwszy weekend lipca.
  Bridewell ...Czytaj dalej
 • Mission Winnow zniknie z Ferrari i Ducati?
  Obie ekipy są sponsorowane przez jedną ze spółek marki Philip Morris, która zajmuje się papierosami elektronicznymi. Jednak obecność Mission Winnow wywołała pewne kontrowersje. Ferrari dobrowolnie zrezygnowało z logotypów firmy w Australii z powodu śledztwa, które miało określić, czy naruszy do lokalne przepisy antytytoniowe. Reklama zniknęła także w Kanadzie i nie pojawi się ...Czytaj dalej
 • Camilli przetestuje C3 WRC
  31-latek z Nicei, Camilli jeździł Fiestą WRC M-Sportu w sezonie 2016 i zaliczył dotąd 39 startów w mistrzostwach świata.
  Rallit.fi informuje, że zaproszenie Camilliego na testy może stanowić sygnał ostrzegawczy dla Esapekki Lappiego. Po drugim miejscu w Szwecji, Lappi nie uzyskuje topowych wyników. Był szósty w Chile, siódmy na Korsyce i na Sardynii, trzynasty w Meksyku. Odpadł ...Czytaj dalej